صنعت دانش
Subminiature سوئیچ میکرو ماوس استفاده کنید
- Mar 17, 2018 -

هنگامی که ما به فکر ماوس کامپیوتر، ما نمی تواند زندگی بدون سوئیچ. تابع سوئیچ مانند فنجان آب، بدون خوب گاهی خاص نیست. هستند بسیاری از انواع سوئیچ ها، که یکی از آنها است به نام میکرو سوئیچ که استفاده می کنیم هر روز هر خانواده است، ماوس است.

شما آن را باور نمی. این تبدیل کرد که ما هر روز با استفاده از ماوس، اما در واقع میکرو سوئیچ است. کلیک موس روشن است و خشنود به گوش انگشت فشار پایین و سریع دوباره بجای اول برگشتن، چند ثانیه می تواند سرعت همچنان بارها و بارها کلیک کنید، این ویژگی میکرو سوئیچ است. قیمت ماوس متفاوت است مواد سوئیچ استفاده می کند که بیش از حد متفاوت است ماوس را خوب است، زندگی خدمت چه مدت است، بستگی به سوئیچ تماس با مواد از ماوس. به نظر می رسد مثل موش محکم اما هر کلیک و درنتیجه است. هنگامی که تعداد واقعی بازدید معادل حداکثر تعداد بار سوئیچ تماس با ما می توانید قبول ماوس scrapped است. این رابطه ماوس با سوئیچ است.

micro switch factory China

در میان بسیاری از سبک های از ماوس ماوس برخی از پاک کردن، استفاده از مطبوعات قدرت کوچک, سرعت springback بسیار سریع است، احساس خوب است، زمان کوتاه ادامه کلیک کنید چندین بار بسیار مناسب آن است که با کیفیت بالا میکرو سوئیچ می کند بسیاری از مزیت است. برخی از موس فقط فروش و استفاده از آن هر بار فشار آن را با کمی تلاش، springback است نسبتا آهسته، نه به راحتی، به عنوان برخی از ماوس را کلیک کنید پایین استفاده بسیار خوب است به خصوص برای بوت دسته استفاده می شود، ناگهان تغییر موس acerbity تنبل، استفاده می شود به چند د ays پیش.

micro switch supplier.png

میکرو سوئیچ با کیفیت بالا یا با کیفیت پایین، پایین است یا درجه بالا آن لازم برای باز کردن ماوس خارج به دانستن است. چون احساس فریب نیست، کیفیت سوئیچ همه به راحتی استفاده منعکس شده است. قبل از خرید ماوس تا آن را امتحان کنید حتما. پس از همه، میلیون ها نفر از کلیک بر روی آن تو. خوش آمدید به وب سایت ما را برای دریافت جزئیات بیشتر.

دانش صنعت مربوطه