صنعت دانش
نرم افزار میکرو سوئیچ در ماشین ظرفشویی
- Mar 16, 2018 -

میکرو سوئیچ یک بخش ضروری به لوازم خانگی است. امروز ما می تواند کاربرد میکرو سوئیچ برای ماشین ظرفشویی را مورد بحث. ماشین ظرفشویی، هم به تدریج به زندگی مردم آمده است و صرفه جویی در وقت به خصوص برای کسانی که مشغول کار خود هستند و زمان انجام کارهای خانه ندارند. ماشین ظرفشویی می شود مردم بیشتر به استراحت در خانه احساس.

در واقع، میکرو سوئیچ کاربرد وسیعی در ماشین ظرفشویی برخوردار است. این میکرو سوئیچ داخل کنترل ثابت"شروع و خاموش" و دیگر عمل کرد. کنترل هوشمند به دلیل اتصال به پایانه های میکرو سوئیچ اتفاق می افتد. Greetech G91 سری میکرو سوئیچ، هم برای ماشین ظرفشویی استفاده می شود، این مینی dustproof میکرو سوئیچ ویژگی های اندازه جمع و جور کوچک، طول عمر و قابلیت اطمینان بالا. که می توانید آن را در طراحی های مختلف ماشین ظرفشویی استفاده آن می توانید به مجهز انواع پایانه های و اهرم.

sealed micro switch supplier

Huizhou Greetech الکترونیک شرکت، محدود سازنده میکرو سوئیچ، کارخانه و تولید کننده لوازم خانگی و الکترونیکی محصولات مختلف است. ما دائما دیگر مدل های میکرو سوئیچ برای کاربردهای الکترونیکی را توسعه داده اند. کسب اطلاعات بیشتر به صفحه وب سایت ما برای دریافت جزئیات بیشتر خوش آمدید.

dustproof mini micro switchQQ图片20180316142208.png