صنعت دانش
نرم افزار Micro Switch برای دستگاه روشنایی
- Mar 09, 2018 -

دستگاه روشنایی با زندگی روزمره مردم ارتباط نزدیکی دارد. زندگی و کار به طور معمول نمی تواند در زمان شب انجام شود. محوطه سازی فوق العاده روشنایی در یک شهر نیز باید به سیستم های کنترل هوشمند روشنایی مربوط باشد. بنابراین نورپردازی زندگی را شگفت انگیز و شگفت انگیز می کند اما خیلی از افراد نمی دانند که میکرو سوئیچ ها در داخل این دستگاه های روشنایی مجهز شده اند.

در دستگاه روشنایی یک سوکت میکرو ثابت در داخل، اتصال مدار و پانل وجود دارد. سوئیچ میکرو داخل دستگاه معمولا دارای دو یا سه ترمینال و اهرمی است تا کنترل هوشمند برای تأثیرات مختلف روشنایی ممکن است رخ دهد. بسیاری از مدل های میکرو سوئیچ وجود دارد، اما نه همه سوئیچ های میکرو برای دستگاه های روشنایی استفاده می شود. Greetech G6 سری میکرو سوئیچ می تواند در وسایل روشنایی و دستگاه استفاده شود. آنها کوچک هستند و تأییدیه ایمنی جهانی با عمر طولانی و قابلیت اطمینان بالا دارند. در حال حاضر، ما در حال حاضر یک رابطه بسیار نزدیک با مارک های معتبر شناخته شده در جهان شناخته شده است.

Huizhou Greetech یک کارخانه بسیار حرفه ای میکرو سوئیچ و سازنده است. ما اختصاص به تولید انواع میکرو سوئیچ ها که می تواند در دستگاه های روشنایی مختلف و کنترل هوشمند خودرو استفاده شود. اگر شما در صنعت روشنایی یا انجام تجارت قطعات خودرو هستید، با ما تماس بگیرید و از وب سایت ما دیدن کنید: http://www.greetech-switch.com/ یا ارسال ایمیل به ما: mark-song@greetech.com

high quality miniature switch