صنعت دانش
چهار مورد باید در مورد استفاده از میکرو سوئیچ ذکر شود
- Mar 28, 2018 -

اول از همه، تنظیم سکته مغزی بر قابلیت اطمینان سوئیچ میکرو تاثیر می گذارد. برای دستیابی به قابلیت اطمینان بالا، باید در محدوده نیروی تماس مناسب استفاده شود. هنگام نصب سوئیچ توجه خاصی را به خود جلب کنید.

دوم، هنگامی که با استفاده از تماس به طور طبیعی بسته (NC)، تنظیم بدن باید اطمینان حاصل شود که میله ی درایو می تواند به موقعیت آزاد بازگردد. علاوه بر این، هنگام استفاده از مخاطبین باز (NO)، آنها را مطابق با 70٪ تا 100٪ از مقادیر مشخصات عملیاتی (OT) نصب کنید.

سوم، هنگامی که سکته مغزی در نزدیکی موقعیت عملیاتی (OP) و موقعیت بازنشانی (RP) قرار می گیرد، نیروی تماس ناپایدار است و قابلیت اطمینان بالا نمی تواند تضمین شود. علاوه بر این، به علت لرزش و شوک، باعث ایجاد اختلال نیز می شود.

چهارم: هنگامی که سکته در بالای موقعیت کامل سکته (TTP) تنظیم می شود، میله ی درایو و بدن سوئیچ ممکن است به علت نیروی ورودی بدن بدن آسیب دیده و فشار بر روی درایو متحرک داخلی نیز بزرگ شود و درنتیجه در کوتاه شدن زندگی میکرو سوئیچ.

micro switch applied for home appliances

Huizhou Greetech الکترونیک شرکت با مسئولیت محدود متعهد به عرضه انواع میکرو سوئیچ ها. و ما توجه زیادی به کنترل فرآیند تولید برای اطمینان از کیفیت آن می کنیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد مدل های کوچک و یا برنامه های کاربردی، خوش آمدید به وب سایت ما و ایمیل به ما: mark-song@greetech.com