صنعت دانش
تعویض پایه عمل انطباق استفاده در لوازم خانگی
- Mar 16, 2018 -

لوازم خانگی مانند یخچال و اجاق موج میکرو و جارو برقی و تهویه و غیره از نزدیک با زندگی روزمره مردم اتصال در حال حاضر هستند. میکرو سوئیچ یا ضربه محکم و ناگهانی عمل تعویض بخشی ضروری برای لوازم الکترونیکی و یا تجهیزات است. کاربرد گسترده ای با بسیاری از سازندگان الکترونیک شناخته شده اند.

هر چند بیشتر و جدید لوازم اساسی آینده، سوئیچ عمل است تا جزء الکترونیکی ضروری برای دستگاه ها و محصولات الکترونیکی این ضربه محکم و ناگهانی. این سوئیچ اقدام اساسی ضربه محکم و ناگهانی هستند نیز به تدریج بهبود یافته شود. زندگی مکانیکی و الکتریکی تمدید می شود و توابع جدید به تدریج پاسخگویی به احتیاجات جدید لوازم خانگی هستند که اضافه شده.

basic snap action switch supplier

سوئیچ اقدام اساسی ضربه محکم و ناگهانی Greetech مدل G5 سری پایه سوئیچ ها تعداد هستند به طور گسترده ای استفاده در لوازم خانگی، آن را تبدیل به بخشی ضروری از لوازم و تجهیزات الکترونیکی. G5 سری اولیه ضربه محکم و ناگهانی سوئیچ عمل ویژه برای لوازم خانگی برنامه های توسعه. آنها را می توان به طرح های مختلف و پایانه های سفارشی.

basic micro switch manufacturer

Huizhou Greetech الکترونیکی شرکت, با مسئولیت محدود ضربه محکم و ناگهانی حرفه ای عمل سوئیچ کارخانه تهیه و تولید کننده در چین است. هدف ما تولید تمام سری سوئیچ اقدام اساسی ضربه محکم و ناگهانی برای لوازم خانگی و تجهیزات الکترونیکی. و ما در حال حاضر یک رابطه همکاری نزدیک با مارک معروف لوازم خانگی شروع کرده اند. تماس با ما و یا بازدید از وب سایت ما خوش آمدید:http://www.greetech-switch.com/